Ez a weboldal sütiket használ bizonyos funkciók engedélyezéséhez.
A weboldal használatával Ön elfogadja ezeket. A részleteket megtalálhatja itt Adatvédelem.

MUREXIN
Kapcsolat

A Murexin Kft. nagykereskedelmi partnerei számára a jelenlegi járványügyi helyzetben is ÜZEMEL.

Kiskereskedelmi mintaboltunk ZÁRVA TART.

 

 

Kérdése van a termékeinkkel vagy rendelésével kapcsolatban? Vegye fel a közvetlen kapcsolatot irodai vagy területi kapcsolattartóinkkal hogy kérdéseit, kéréseit mihamarabb megválaszolhassuk. Fontos számunkra a közvetlen kapcsolat! Ezért itt összeállítottuk az Ön számára műszaki tanácsadóink és értékesítőink elérhetőségeit, e-mailjeit és telefonszámait. Irodai és helyszíni munkatársaink szívesen adnak tanácsot Önnek. Így építési projektje teljes siker lesz!

 

 

 

Keresse meg kapcsolattartóját!Egyszerűen válasszon a területek közül és megjelenik a megfelelő kapcsolattartó személy elérhetősége.

Murexin

Csécsei Zoltán
Üzemvezető
Tel.: +36 20 411 20 79

z.csecsei@murexin.hu

Murexin

Riegler Bernadett
Logisztikus
Tel.: +36 20 411 20 71

b.riegler@murexin.hu

Murexin

Tóth Réka
Logisztikus
Tel.: +36 20 411 20 76

r.toth@murexin.hu

murexin

Tanai Tamás
laborvezető
Tel.: 06 20 411 2080

t.tanai@murexin.hu

murexin

Báter Károly
labortechnikus
Tel.: 06 20 411 2077

k.bater@murexin.hu

murexin

Fábián Gábor
karbantartó
Tel.: 06 20 411 2078

g.fabian@murexin.hu

Adler Zsuzsanna
Pénzügyi vezető
Tel.: +36 20 411 20 81

zs.adler@murexin.hu

Murexin

Bokrosné Duda Krisztina
könyvelő
Tel.: +36 20 411 20 82

k.duda@murexin.hu

Murexin

Czili Aladár
Ügyvezető igazgató
Tel.: +36 1 262 6000

murexin@murexin.hu

murexin

Basa Zsolt
minőségbiztosítási vezető
Tel.: 06 20 411 2067

zs.basa@murexin.hu

Murexin

Czunyiné Somodi Krisztina
pénztáros
Tel.: +36 1 262 6000

k.somodi@murexin.hu

Murexin

Szabó Attila
Logisztikai vezető
Tel.: +36 20 411 20 70

a.szabo@murexin.hu

Murexin

Eckel-Horváth Csaba
Értékesítési vezető
Tel.: +36 20 411 20 54

cs.horvath@murexin.hu

Murexin

Farkas Andrea
Raktárvezető
Tel.: +36 20 411 20 92

a.farkas@murexin.hu

Murexin

Hajtó-Kiss Márta
Marketing vezető
Tel.: +36 20 411 20 88

m.hajto@murexin.hu

Murexin

Prikidánovics Zsombor
vevőszolgálat - Pitz Tamás, Szépe Mihály, Takács Tibor ügyfelei
Tel.: +36 20 411 20 69

zs.prikidanovics@murexin.hu

Murexin

Tóth Adrienn
értékesítési asszisztens
Tel.: +36 20 411 20 68

a.toth@murexin.hu

Murexin

Zöldi-Szabó Gabriella
Marketing asszisztens
Tel.: +36 1 262 6000/171

g.szabo@murexin.hu

Fehér Sándor
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 52

s.feher@murexin.hu

Kiss István
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 56

Jánosi Zoltán
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 62

z.janosi@murexin.hu

Lencz Tibor
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 53

t.lencz@murexin.hu

Pfund Ottó
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 61

o.pfund@murexin.hu

Pitz Tamás
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 58

t.pitz@murexin.hu

Suták Attila
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 51

a.sutak@murexin.hu

Szépe Mihály
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 63

m.szepe@murexin.hu

Tanka Attila
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 50

a.tanka@murexin.hu

Takács Tibor
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 57

t.takacs@murexin.hu

Vörös Gábor
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 64

g.voros@murexin.hu

Veszprémi Géza
szaktanácsadó
Tel.: +36 20 411 20 55

g.veszpemi@murexin.hu

Bakos Ferenc
alkalmazástechnikai vezető
Tel.: +36 20 411 20 60

f.bakos@murexin.hu

Murexin

Szakács Dániel
műszaki előkészítő
Tel.: +36 20 411 20 65

d.szakacs@murexin.hu

Kotán Norbert
Termékmenedzser
Tel.: +36 20 411 2090

n.kotan@murexin.hu

Murexin

Kormos Krisztina
Vevőszolgálat - Kiss István, Pfund Ottó, Suták Attila, Tanka Attila partnerei részére
Tel.: +36 20 411 20 98

k.kormos@murexin.hu



Oláh Béla
bemutató szakember
Tel.: +36 20 411 20 59

Murexin

Oláh István
vevőszolgálat - Pitz Tamás, Szépe Mihály, Takács Tibor ügyfelei
Tel.: +36 20 411 20 93

i.olah@murexin.hu

Puskás Lajos
bemutató szakember
Tel.: +36 20 411 20 66

Murexin

Schmidné Gulyás Ilona
vevőszolgálat - Fehér Sándor, Lencz Tibor, Veszprémi Géza ügyfelei részére
Tel.: 36 20 411 20 94

i.schmid@murexin.hu

Murexin

Szabó-Grósz Judit
Asszisztens, titkárság
Tel.: +36 20 411 2099

j.szabo@murexin.hu

Murexin

Szűcs Erika
Vevőszolgálat - Jánosi Zoltán, Vörös Gábor ügyfelei
Tel.: +36 20 411 20 97

e.szucs@murexin.hu

Gergely Zsuzsa
Vevőszolgálat
Tel.: +36 20 411 2091

zs.gergely@murexin.hu

Műszaki tanácsadás és értékesítés

Műszaki tanácsadás és értékesítés

Alkalmazástechnika

Központ

Értékesítés - központ

Vevőszolgálat

Pénzügy

Marketing

Logisztika

Szekszárdi gyár

Murexin Kft.
H-1103 Budapest, Magyarország
Noszlopy u. 2-6.

Tel.: +36 1 262 6000
murexin@murexin.hu