Murexin Kapcsolat

A Murexin Kft. nagykereskedelmi partnerei számára a jelenlegi járványügyi helyzetben is ÜZEMEL.

Kiskereskedelmi mintaboltunk ZÁRVA TART.

 

 

Kérdése van a termékeinkkel vagy rendelésével kapcsolatban? Vegye fel a közvetlen kapcsolatot irodai vagy területi kapcsolattartóinkkal hogy kérdéseit, kéréseit mihamarabb megválaszolhassuk. Fontos számunkra a közvetlen kapcsolat! Ezért itt összeállítottuk az Ön számára műszaki tanácsadóink és értékesítőink elérhetőségeit, e-mailjeit és telefonszámait. Irodai és helyszíni munkatársaink szívesen adnak tanácsot Önnek. Így építési projektje teljes siker lesz!

 

 

Keresse meg kapcsolattartóját!Egyszerűen válasszon a területek közül és megjelenik a megfelelő kapcsolattartó személy elérhetősége.

Műszaki tanácsadás és értékesítés

Alkalmazástechnika

Oláh Béla

bemutató szakember

Tel.: +36 20 411 20 59

Puskás Lajos

bemutató szakember

Tel.: +36 20 411 20 66

Kotán Norbert

termékmenedzser

Tel.: +36 20 411 20 90 n.kotan@murexin.hu

Bakos Ferenc

alkalmazástechnikai vezető

Tel.: +36 20 411 20 60 f.bakos@murexin.hu

Központ

Szabó Attila

logisztikai vezető

Tel.: +36 20 411 20 70 a.szabo@murexin.hu

Czili Aladár

ügyvezető igazgató

Tel.: +36 1 262 6000 murexin@murexin.hu

Bokrosné Duda Krisztina

könyvelő

Tel.: +36 20 411 20 82 k.duda@murexin.hu

Czunyiné Somodi Krisztina

pénztáros

Tel.: +36 1 262 6000 k.somodi@murexin.hu

Farkas Andrea

Számlázás

Tel.: +36 20 411 20 92 a.farkas@murexin.hu

Basa Zsolt

minőségbiztosítási vezető

Tel.: +36 20 411 20 67 zs.basa@murexin.hu

Hajtó-Kiss Márta

marketing vezető

Tel.: +36 20 411 20 88 m.hajto@murexin.hu

Hőgye István

marketing - grafika

Tel.: +36 20 411 2087 i.hogye@murexin.hu

Macskási Szilvia

marketing-képzés

Tel.: +36 70 399 67 36 sz.macskasi@murexin.hu

Vass-Tuboly Kinga

asszisztens

Tel.: +36 1 262 6000 k.tuboly@murexin.hu

Adler Zsuzsanna

pénzügyi vezető

Tel.: +36 20 411 20 81 zs.adler@murexin.hu

Értékesítés - központ

Tóth Adrienn

értékesítési asszisztens

Tel.: +36 20 411 20 68 a.toth@murexin.hu

Barta Pál

kereskedelmi igazgató

Tel.: +36 20 411 20 89 p.barta@murexin.hu

Eckel-Horváth Csaba

hálózatok, üzletfejlesztés

Tel.: +36 20 411 20 54 cs.horvath@murexin.hu

Vevőszolgálat

Gergely Zsuzsa

webes megrendelések

Tel.: +36 20 411 20 91 zs.gergely@murexin.hu

Bognár Noémi

Vevőszolgálat-webes megrendelések

Tel.: +36 20 411 20 84 n.bognar@murexin.hu

Kormos Krisztina

vevőszolgálat

Tel.: +36 20 411 20 98 k.kormos@murexin.hu

Schmidné Gulyás Ilona

Vevőszolgálat-webes megrendelések

Tel.: +36 20 411 20 94 i.schmid@murexin.hu

Szűcs Erika

vevőszolgálat

Tel.: +36 20 411 20 97 e.szucs@murexin.hu

Oláh István

vevőszolgálat

Tel.: +36 20 411 20 93 i.olah@murexin.hu

Prikidánovics Zsombor

vevőszolgálat

Tel.: +36 20 411 20 69 zs.prikidanovics@murexin.hu

Szekszárd Gyár

Vajda Mónika

labortechnikus

Tel.: +36 20 411 20 80 m.vajda@murexin.hu

Csécsei Zoltán

üzemvezető

Tel.: +36 20 411 20 79 z.csecsei@murexin.hu

Riegler Bernadett

logisztikus

Tel.: +36 20 411 20 71 b.riegler@murexin.hu

Tóth Réka

logisztikus

Tel.: +36 20 411 20 76 r.toth@murexin.hu

Báter Károly

labortechnikus

Tel.: +36 20 411 20 77 k.bater@murexin.hu

Fábián Gábor

karbantartó

Tel.: +36 20 411 20 78 g.fabian@murexin.hu

Szikora-Gyöngyösi Zita

logisztikus

Tel.: +36 20 411 20 75 z.gyongyosi@murexin.hu